1998 yılında bilgisayar satışı ve teknik servis hizmetleri ile ticari hayatına başlayan SAFA BİLGİSAYAR LİMİTED ŞİRKETİ, 2000 yılında yeni bir yapılanma ile faaliyet alanını “Yazıcı Tüketim Malzemeleri” sektörüne kaydırmıştır.

Safa Bilgisayar; pazardaki ihtiyaca yönelik yaptığı yeni planlama ile uzun yıllardır sürdürdüğü çalışma sonucunda sektörde öncü firmalar arasında yerini almıştır. Kaliteden ödün vermeden 22 yıldır sürdürdüğü ticari faaliyetlerimizde %100 müşteri memnuniyetini sağlama hedefindedir.

SAFA; 2009 yılında Yazıcı Tüketim Malzemeleri alanında S Print markası ile yazıcı tonerleri üreticiliğine adım attı. S Print markası; tüm marka ve modeller ile uyumlu, yüksek baskı kalitesi, ISO 9001 – ISO 14001 – OHSAS 18001 kalite belgelerine sahip, fiyat avantajıyla çok ekonomik ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek bire bir değişim garantisi sunar.

Safa Bilgisayar; 22 yıldır sürdürdüğü “Yüksek Kalite”, “Uygun Fiyat” ve “%100 Müşteri Memnuniyeti” değerleriyle sektördeki öncülüğünü sürdürmektedir.